Techniky sledování HR trendů

Naučte se efektivně sledovat novinky v recruitmentu a HR.
Jak se neztratit v záplavě informací na internetu a získat náskok před konkurencí. Pomocí mé metody stačí 10 min denně.

Kateřina Malinová
3 ryze praktické hodiny
5 aplikací
6 užitečných cvičení

Informace vám umožní předběhnout hladové náboráře

Jak získat užitečné informace právě pro Vás a zůstat v obraze? Právě to vás chci v mém kurzu naučit. Jak využít 10 minut strávených v tramvaji k tomu, abyste dokázali sledovat novinky a dozvěděli se tak nejnovější trendy jako první.

Využívejte svůj čas naplno. Získejte výhodu a náskok před konkurencí. Naučte se filtrovat záplavu zpráv na internetu. Ukážu Vám, jaké nástroje využívat pro správu a vyhledávání relevantních informací na poli HR a recruitmentu.

Školením vás provede Kateřina Malinová, kreativní ředitelka agentury Stario a specialista v oblasti online marketingu s mnohaletými zkušenostmi.

Pro koho je školení určeno?

Co budete potřebovat?

Co vás na školení čeká?

Ukážeme si, jak stihnout zpracovat všechny informace o HR a náboru ze světa internetu a ještě sledovat konkurenci. Společně si všechno prakticky ukážeme a nastavíme. Řekneme si, na co jsou aplikace vhodné a jak je používat efektivně. Pěkně jednoduše tak, abyste odcházeli s již nastaveným systémem, který vám nejlépe vyhovuje.

Harmonogram školení

Kdo jsem?

Jiří Benedikt

Kateřina Malinová

Spoluzakladatelka a Creative Director digitální agentury Stario. Marketingu se věnuje již 7 let a prošla firmami jako je L'Oréal či Digimind (francouzská obdoba Social Bakers), kde vedla marketingové oddělení s pobočkami v USA, Singapuru, Francii či Maroku.

TERMÍNY ŠKOLENÍ

sleva 5 % pro 2 účastníky

sleva 10 % pro 3 účastníky

sleva 15 % pro 4 účastníky

Nechcete se dělit s ostatními?
Připravím vám soukromé školení. Napište mi.

+420 725 376 441 malinova@stario.cz