Digitální recruitment

Školení pro HR managery a lovce talentů:
Nábor přes sociální sítě a HR marketing.

Matěj Matolín Michal Hardyn
8 hodin praktického obsahu
32 sítí a nástrojů
9 praktických cvičení
15 návodů a materiálů

Sociální sítě jsou vaším trumfem v rukávu

Připravili jsme pro vás praktické školení, jež vás provede světem sociálních sítí se zaměřením na nábor zaměstnanců. Ukáže vám, jak se klasický HR svět mění, a jak s ním zvládnete držet krok.

K čemu se Facebook hodí víc než Twitter? Jaké fotografie dávat na Instagram? Ihned dostanete možnost osvojit si praktické rady pro účelnou práci s populárními i méně známými sociálními sítěmi. Nevěříte? Představíme vám firmy, které v tom umí chodit, ale hlavně vás to naučíme!

Celodenním školením vás provede Matěj Matolín, odborník na digitální recruitment a autor nejčtenějšího blogu o HR Lovec hlav, a Michal Hardyn, specialista v oblasti online marketingu se zkušenostmi ze stovek úspěšných internetových projektů.

Proč byste měli využívat sociální sítě?

Co vám o sítích povíme?

Co vás na školení čeká?

Praxe. Ukážeme vám osvědčené příklady nejrůznějších fungujících kampaní. Připravili jsme pro vás práci v terénu a pestrou paletu cvičení, takže si vše okamžitě vyzkoušíte. Dostanete od nás i spoustu materiálů pro správný rozvoj nově nabytých dovedností.

Harmonogram školení

Kdo jsme

Matěj Matolín

Matěj Matolín

Zakladatel HR blogu Lovec hlav, který je nejčtenější v oboru. Usilovně pracuje na propojení HR se současnými digitálními trendy, aby dosáhl efektivního firemního prostředí funkčního na všech frontách.

Michal Hardyn

Michal Hardyn

Specialista na internetové projekty a start-upy. Pohybuje se v oblastech online vzdělávání a HR. Kromě Staria založil i cashback portál Tipli a online výukový server VímVíc. Michal ve svých firmách buduje štíhlou startupovou kulturu a zodpovídá za nábor zaměstnanců.

TERMÍNY ŠKOLENÍ

sleva 5 % pro 2 účastníky

sleva 10 % pro 3 účastníky

sleva 15 % pro 4 účastníky

Nechcete se o nás dělit s ostatními?
Připravíme vám soukromé školení. Napište nám.

+420 777 555 249 hardyn@stario.cz